Головна


«Арт-кераміка» – ексклюзивна кераміка ручної роботи для Вашого дому, квартири, офісу.

«Аrs longa, vita brevis». Життя коротке, мистецтво вічне – стверджували давньоримські філософи.

Ексклюзивна кераміка ручної роботи від “Арт-Кераміка” – Ваш вклад у справжнє мистецтво. Адже все, що ми з турботою створюємо для Вас – це натхненна праця над унікальним твором у Вашому інтер’єрі, що з роками лише набуватиме цінності.

Неповторний живопис на кераміці, декоративна керамічна плитка, авторське художнє панно різних форматів, об’ємні декоративні елементи (колони, капітелі, пілястри), плитка для басейнів та саун, створена виключно для Вас – це лише короткий перелік виробів та послуг, які ми з радістю готові Вам запропонувати.

Антік, модерн чи фольк. Світ стародавніх міфів чи дитячих мрій. Спогади про улюблені подорожі, неймовірні пейзажі весняних пагорбів чи засніжених Карпат, яку б картину не малювала Ваша уява, вона неодмінно викликатиме подив та захоплення, опинившись на стінах Вашого приміщення завдяки художникам, дизайнерам та технологам «Арт-кераміки».

За допомогою унікальної інтер’єрної кераміки, створеної руками наших авторів, у Вашому інтер’єрі (на кухні, у холлі, ванній, басейні) оживуть Ваші мрії. Ми перенесемо Ваші почуття на кераміку. І вони житимуть вічно.

Що нас вирізняє?
· Ексклюзивні керамічні вироби ручної роботи
· Вміння втілити у Вашому інтер’єрі вишукане керамічне декорування
· Ми розуміємо Ваше бажання бути особливими
· Ми створюємо не лише інтер’єр, ми підкреслюємо Вашу індивідуальність.

«Арт-кераміка» – це колектив досвідчених дизайнерів, художників та технологів, творчих особистостей, що понад усе цінують смаки та вподобання своїх клієнтів.

Ми пишаємось тим, що нас рекомендують своїм друзям.

Гостинно запрошуємо на наш сайт art-keramika.net

Переглянути портфоліо, детальніше ознайомитись із реалізованими проектами та здійснити своє особливе замовлення Ви зможете тут.

«Арт-кераміка» – Ваш інтер’єр буде довершеним з нами.

Рейтинг@Mail.ru