КАХЕЛЬНІ РІШЕННЯ НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК


Сьогодні кахельна плитка знову переживає пік популярності. Високохудожні, виготовлені вручну кахлі купити намагається всякий, хто може собі це дозволити. Якісні кахлі ручної роботи абсолютно не бояться ні вогкості, ні яскравого світла, ні різких змін температури. Їх фарби не втрачають своєї свіжості, а їх поверхня не покривається подряпинами. Не випадково з темряви століть до нашого часу дійшли саме ті споруди, які були прикрашені кахлями.
Кахлі – це глазуровані керамічні плитки, прикрашені живописом або рельєфом. Представляємо вам колекції наших кахлів. Всі наші кахлі можна розділити на розписні й рельєфні, Однак, цей поділ досить умовно, оскільки ми поєднуємо в кожному об'єкті і в кожному кахлі одночасно кілька технік. Рельєфи можуть бути однотонними (поливними), а можуть бути розписані.
Ми створюємо кахлі ручної роботи для облицювання камінів і печей. Спочатку, коли розроблялися форми для моделей кахлів, ми виходили з того, щоб розміри кахельних плиток, карнизів і кутових елементів були модульними і легко збиралися в кахельну облицювання під будь-який, необхідний розмір каміна, як набірний конструктор. Завдяки цьому облицювання нашими кахлями каміни завжди будуть виглядати як правильні архітектурні об'єкти. На базі отриманих універсальних кахельних форм, ми створили кахлі різних колекцій: від класичного дизайну до ультрасучасного. Таке різноманіття моделей плитки дозволяє не тільки легко вписати кахельні каміни і печі в стиль вашого інтер'єру, але і з великою ймовірністю претендувати на центральне, приковує загальну увагу, місце у вашому домі. А для більш тонкої підгонки вподобаних Вами кахлів під стиль і колірне рішення вашого будинку, ми пропонуємо можливість індивідуального підбору необхідного кольору і відтінку глазурі або пігментів для розпису.
У результаті такої роботи виходить неймовірна кількість унікальних, на будь-який смак і колір кахлів. Будь-яку нашу модель кахельної плитки можна замовити в різних варіантах виконання. На прикладі орнаментів показані варіанти виконання в глазурі і розпису.
 
Наші кахельні орнаменти мають товщину від 1 до 1,5 см в залежності від глибини рельєфу. Ця невелика товщина наших кахлів, у порівнянні з румповимі кахлями, товщина яких близько 4см, дозволила добитися нам ряд переваг: зручність і простота в монтажі, менші габарити і вага. А такі важливі показники як надійність в експлуатації, а також якість і довговічність – у нашої кахельної плитки знаходяться на найвищому рівні.
Кутові кахельні елементи мають внутрішній кут і призначені для красивого і повноцінного продовження горизонтальних поясів облицювання камінів і печей кахельними плитками з орнаментами або ручним розписом. Висота кутових елементів дорівнює 20см і відповідає висоті кахельної плитки.
Ми виготовляємо карнизи і кутові елементи до карнизів. Як правило, в облицюванні камінів і печей кахлями використовуються 3 варіанти карнизів: нижній, середній і верхній. Для цього можна групувати карнизи різної висоти.
Бордюри використовуються в камінах і печах для певних архітектурних і конструктивних завдань. Такі декоративні керамічні пояса підкреслюють кордон складових частин камінів і печей: підстав, полиць, стільниць і карнизів. Завдяки своїм розмірам, бордюри часто використовуються там, де висота орнаментів занадто велика. Наприклад, таким чином можна облицювати пояс від верхнього ряду орнаментів до нижнього краю середнього карниза.
Кахельні вставки як і бордюри служать керамічними поясами в камінах і печах. На відміну від бордюрів вони менш варіантні в застосуванні, але незамінні у випадках, коли певна ділянка облицювання перевантажений великою кількістю елементів. Особливістю вставок є можливість використовувати в облицювальній ряді складових горизонтальних або вертикальних декорів.
З найдавніших часів (а перші дійшли до нас кахлі датуються другим тисячоліттям до н.е.) кахлі викликали до себе особливе ставлення евакуатор Львів. Їх виробництво доручалося тільки самим майстерним майстрам. Сама по собі кераміка має величезну міцність і абсолютно не боїться часу. Керамічні кахлі створюються на століття, тому не дивно, що їх завжди намагалися зробити якомога красивіше. Кахлі робилися гладкими і рельєфними, однотонними і писаними.
Наші художники можуть написати для вас абсолютно будь-яке зображення і придумати щось персональне. Головна відмінність нашого  живопису по кераміці від інших виробників полягає в тому, що ми використовуємо старовинну техніку підглазурного живопису по сирій глазурі, поєднуючи її, при необхідності, з надглазурною і використовуючи традиційну технологію гжельских майстрів. Це дозволяє робити кахлі абсолютно гладкими на дотик, з глибоким живописом і мають підвищену стійкість кольору, оскільки при такій технології фарби під час випалювання вплавляються в глину і глазурь, і можуть витримувати надалі будь-які перепади температур, не втрачаючи соковитості кольору десятиліттями.