КЕРАМІЧНІ ПАННО РУЧНОЇ РОБОТИ


Керамічне панно може бути як основною домінантою дизайну інтер'єру, так і стати акцентом вишуканості інтер'єрних рішень
В незалежності від того, чи буде це панно складаються з десятка плиток або з чотирьох штук, воно не залишиться непоміченим в інтер'єрі. Адже кераміка створена для живопису антенна для т2. Живопису, яка буде зберігати свій первозданний вигляд століттями.
Наші художники можуть відтворити на плитці як класичні твори, так і сучасні течії живопису. У нашому каталозі безліч виробів, так само ми будемо раді втілити ваші ідеї або начерки.
Керамічні панно від Арт-Кераміки це:
Випал на температурі 1200 градусів (Технологія ідентична виробництва кахлів) перетворюють наші керамічні панно у вічні картини, які залишаться Вашим онукам і правнукам. Чистячі засоби не страшні!
• Замовлення на керамічні панно виконується за 7-14 календарних днів
• Панно можуть бути як на нашій плитці ручної роботи, так і на промисловій плитці (зручно для вбудовування панно у Вашу плиточную кладку)
• Наші керамічні панно – це 100% ручний розпис художників, які спеціалізуються на кераміці
• Кожне панно унікально в деталях (мазки художника, колір), так як це ручна робота і особливості випалу в високотемпературної печі
• Кожне керамічне панно – це арт – об'єкт, створений на стику художності і технологій кераміки ручної роботи
• Панно може бути як у вигляді єдиної картини, так і складатися з плиток ручної роботи (див. Каталог плитки інтер'єрні панно і каталог картини) 
   
Панно з плиток можна декорувати в багетну раму і використовувати як окремий елемент дизайну інтер'єру. В каталозі ви можете побачити частину нашої колекції багетних рам для оформлення керамічних панно.
Для створення панно на керамічній плитці з ручним розписом, можна використовувати як плитку ручної роботи, так і готову, типову плитку
Всесь розпис панно, виконаний виключно вручну. При погляді на таку роботу «вживу», не виникає жодних сумнівів в унікальності роботи, і відмінностей від штампованих принтів