Плитка в східному стилі


Колекції ексклюзивної облицювальної плитки – строгість класики, яскраві візерунки східного орнаменту, оригінальність модернізму. Як вибрати східну плитку в кухню або кахель для ванної? Таку, щоб не втрачала своїх властивостей і не виходила з моди? У кожному випадку треба керуватися своїм смаком і враховувати особливості інтер'єру кімнати. Ми пропонуємо купити східну плитку, яка підходить для обробки різних за призначенням приміщень. Плитка в східному стилі з хитромудрими малюнками і плетінням візерунків нагадує кахлі, що використовувалася при обробці арабських шейхів. Ще можна вибрати плитку для ванної зі східним яскравим орнаментом, що нагадує плетіння мережив.
Плитка в цьому стилі здатна занурити нас у світ Сходу, світу таємниць і загадок, зіграти роль засобу стилізації під східну атмосферу або просто додати незвичайні дизайнерські нюанси в інтер'єр, який вже став звичним.
Традиційно східна керамічна плитка декорувалася малюнками і виготовлялася в синьо-білих тонах. Характерною особливістю декору східної плитки є відсутність природних елементів і анімалістичних малюнків. І донині керамічна плитка відрізняється своїми контрастними лініями, незвичайними орнаментами і яскравою кольоровою гамою. Східна керамічна плитка є найпоширенішим матеріалом для облицювання лазень і саун, хоча для шанувальників східної екзотики це ідеальний матеріал і для обробки в цікавому дизайні ванної кімнати.
Сучасні виробники керамопродукціі, як правило, намагаються використовувати у своєму творчому процесі якомога більше стилів і напрямків.
Уособлення краси в деталях – принцип, який завжди був і є основоположним у східному стилі.
Відмітна особливість східної керамічної плитки – повторюваний симетричний орнамент. Кожна облицювальна плитка розписана візерунком, що складається з дрібних деталей і елементів. Цікаве саме укладання керамічної плитки: навколо базової плитки з основним малюнком розташовуються різноманітні бордюри самих різних форматів, за допомогою яких можна створити неповторні комбінації. Головна роль належить верхньому однотонного бордюру, який зазвичай має форму випуклої корони. Щоб настінна композиція придбала завершеність і гармонійність, над підлогою викладають смугу керамічної плитки того ж кольору, що і верхній бордюр.
Дуже популярна керамічна плитка зі східним орнаментом в європейських країнах. Тут нею прикрашають не тільки мусульманські мечеті, але і холи, сауни, вітальні, часто можна побачити облицювання сходові марші, каміни, фонтани, великі підлогові вази.
Цікаво, що, незважаючи на яскравий колорит візерунка, східна плитка чудово поєднується з інтер'єром в будь-якому стилі. Крім того, вона доречно виглядає як в громадських приміщеннях, так і в звичайних квартирах для оформлення дизайну інтер'єру ванної кімнати. Досить обробити такою плиткою частину кухні – і ви відразу помітите, як стало затишно і красиво.
Безумовно, дизайн інтер'єру східній лазні власник вибирає, спираючись на власні смакові пристрасті. Базова плитка в баню підбирається світлих відтінків, переважно біла або бежева телевизионная антенна. Її поєднання з контрастним візерунчастим кахлем дає чудовий ефект. Крім цього, дуже вітається наявність масштабного декоративного панно, на якому зображений цікавий малюнок, наприклад, сюжет зі східної казки.
Східна лазня, оброблена плиткою, має привабливий, стильний інтер'єр. Більше того, широкий асортимент цього матеріалу дає можливість експериментувати, виконуючи незвичайні форми та дизайн. Плитка – хороше рішення для побудови недорого хамама.
Різноманіття наявних кольорів і геометричних розмірів плитки дає нескінченний простір фантазії при розробці дизайну і дозволяє створити унікальний і неповторний інтер'єр.
Для східних орнаментів досить типовим є поєднання трьох кольорів: червоного, синього і білого. В орнаментальних візерунках помітно і присутність відтінків жовтого кольору, а щоб підкреслити розкіш і пишність інтер'єру перевага віддається золотому кольору. 
У декорі хамама домінують не тільки орнаменти, а й флористичні малюнки і стилізовані абстрактні символи. У дизайні хамама практично немає асиметрії, що відноситься як до окремих малюнках, так і до створюваних художнім панно. Можна проявити певну фантазію в облицюванні окремих елементів і, звичайно ж, у створенні художніх панно, але при розробці ескізу вам не обійтися без допомоги дизайнерів і майстрів, які спеціалізуються саме на обробці східних лазень.