Розпис плитки ручної роботи


 
 Ми точно розуміємо, що хоче отримати клієнт, коли вибирає розпис саме по плитці ручної роботи. Адже коли пензель художника торкається до черепка пройшов всі стадії ручного виробництва, то створюється саме та унікальність продукту, скопіювати яку неможливо.
Підібрати необхідний відтінок, різні ефекти глазурі , Вам допоможуть наші дизайнери в офісі.
При виборі розпису по плитці зробленої вручну, важливо враховувати деякі моменти:
Кожна плитка може трохи відрізнятися один від одного, в тому числі і розмір (1-2 мм)
Геометрія плитки не може бути ідеальною, це не машинний штамп
Терміни розпису будуть залежати і від термінів виробництва самої плитки, якщо це не стандартний розмір плитки (або в даний момент немає необхідної кількості)
Плитка має певні розміри по товщині, це необхідно пам'ятати при поєднанні її зі стандартною, штампованої плиткою.
Глазуровані однотонні плитки, плитки з оригінальними еффектарними глазурями, розписані художником плитки, керамічні панно – все це можна комбінувати для створення свого неповторного інтер'єру.
Наприклад:

1. Кухонні фартухи

 
Кераміка для кухонного фартуха - це один з найбільш поширених видів використання плитки ручної роботи як з розписом, так і без розпису, з різнобарвною глазур'ю. Кожен фартух з використанням плитки ручної роботи передбачає що 100% копії такого фартуха ніколи не буде адвокат львів. Крім наших колекцій чи пропозицій для фартуха Ви можете зробити побажання за своїми сюжетами.

 2. Елементи меблів та декору

Кераміка може бути елементом меблів, меблевих фасадів та дверей. Розписані керамічні вставки на меблевих фасадах, міжкімнатних або вхідних дерев'яних дверях додадуть Вашому інтер'єру ексклюзивну індивідуальність

3. Рами для дзеркал з керамікою

Дзеркала з рамами, в яких використані елементи кераміки ручної роботи, можуть бути різної форми, у тому числі розроблені відповідно до Ваших побажань або виготовлені з використанням наших напрацювань
 

5. Керамічні панно (кераміка як картина)

Керамічне панно – це картина на кераміці, викладена з декількох плиток або кахлів. Плитки можуть бути як плоскі, так і з рельєфним малюнком.
  
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Подробнее: ConvertXtoDVD ключ скачать бесплатно