Точкові керамічні світильники


Точкові керамічні світильники в наш час все частіше приходять на зміну стандартним стельовим люстрам. Їх популярність пояснюється можливістю більш рівномірного освітлення, умінням підкреслювати ті чи інші елементи інтер'єру, підвищеними вимогами безпеки, різноманітністю дизайну і т.д.
Точкове освітлення оживляє приміщення, заповнює безліччю акцентів, контрастів, яскравих світлових композицій. Це світло може бути як загальним – висвітлюють всю кімнату, так і акцентним – підкреслює окремі елементи приміщення, а також функціональним – для зручності (вбудованих в полки, шафи, подіуми і т.д).
Точкові керамічні світильники, відрізняються оригінальним дизайном і є найбільш економічними серед інших світильників. Найчастіше їх використовують в декоративних цілях архітектори і дизайнери інтер'єрів для підсвічування певних областей (картин, полиць, кухонних гарнітурів, шаф, сервантів), і як основну підсвітку кімнат, залів та іншого, а також підкреслять декоративність цієї частини інтер'єру.
Точкові керамічні світильники можуть монтуватися в поверхню «намертво» або з можливістю повертатися. Поворотні «точки» дозволяють час від часу змінювати напрямок променів світла, щоб урізноманітнити інтер'єр. Точкові світильники відрізняються більш яскравим і насиченим світлом, вони є гідною заміною люстрам, які виступають однорідним, централізованим джерелом світла. 
Точкові керамічні світильники класичні – звичайні точкові світильники для стель, що мають класичний зовнішній вигляд і оснащені галогенною лампою. Такі світильники можна зустріти в декорі більшості приміщень відвідуваних нами.
Точкові світильники декоративні – це врізні точкові світильники, що мають різноманітний дизайн і відрізняються яскравою кольоровою гамою, припаде до смаку любителям оригінально і незвичайного в плані висвітлення. Завдяки таким світильників Ви зможете втілити в життя Ваші нестандартні та несподівані ідеї.
Точкові світильники працюють до 50 000 годин. Завдяки низькому напрузі (12 В) джерел світла, світильники економні і володіють підвищеною безпекою. Більш того, Ви можете бути впевнені, що матеріали, з яких виготовлені ці світильники не зможуть згубно вплинути на Ваше здоров'я і здоров'я Ваших близьких. Купити точкові світильники, значить забезпечити себе економічним джерелом світла на довгі роки. Саме їх використовують відомі дизайнери та архітектори для створення ідеальних інтер'єрів та екстер'єрів, це крок до світлого і економічному майбутньому.
Звичайно, в будь-якому приміщенні можна обійтися і без світильника, але навіщо відмовляти собі в зручності, якщо його користь повністю виправдає засоби витрачені на нього. Адже насправді, писати або читати книгу за письмовим столом, спостерігати за рибками в акваріумі, і здійснювати багато інших повсякденні процеси було б вкрай не комфортно при недостатньому освітленні. До того ж, навіть якщо у вас є люстра або лампа, світильники часом виглядають в інтер'єрі навіть більш естетично. До того ж, вони гармонійно доповнюють загальне оформлення приміщень, а їх вишуканість, безсумнівно, радує око.
Наш будинок дає нам відчуття затишку, тепла і спокою. Це маленький світ, який приймає нас після щоденної метушні великого світу, приймає нас будь-якого – втомленого, сумного, бадьорого і веселого. І тому при його облаштуванні ми намагаємося не упустити жодної дрібниці.
 А світло при плануванні і дизайні інтер'єру один з найбільш важливих аспектів. За допомогою освітлення можна зменшити або збільшити, зігріти або освіжити, розширити або звузити приміщення і в цьому Вам можуть допомогти, звичайно ж, точкові світильники. Залежно від Ваших бажань, фантазій і смаку Ви можете створити свій неповторний інтер'єр.
Ці освітлювальні прилади бувають двох видів. Перший – це точкові врізні світильники. Зазвичай їх використовують для врізних стель і для підсвічування різних ніш, а в разі потреби – навіть для освітлення шафи. Такі світильники не виступають за край предмета освітлення, тому виглядають витончено і дуже красиво. Другим видом цих освітлювальних приладів є точкові накладні світильники. Їх використовують в інших випадках, але вони при цьому виглядають так само витончено, як і врізні.
Точкові світильники здатні візуально змінити простір приміщення, зробивши його більше і вище. Тим більше, що ці освітлювальні прилади надають інтер'єру кімнати ще більшої привабливості та оригінальності. Крім того, ці світильники незамінні на кухні, коли робочому місцю не вистачає освітлення. Встановивши точковий світильник у шафі, можна не включати основні джерела світла при пошуку одягу, які теж не завжди допомагають знайти потрібну річ, якщо вона прихована темної тінню. У такому випадку точкові світильники ідеально впораються зі своїм завданням, освітивши всю шафу або окремо кожну поличку в ньому. Іноді ці світильники встановлюють на сходах, а це, у свою чергу, зробить підйом по ній більш безпечним і вбереже людину від падінь. Ці освітлювальні прилади завдяки своїй функціональності настільки популярні, що їх встановлюють навіть у басейнах.
Саме ці освітлювальні прилади можуть підкреслити те, на що варто звернути увагу, тому точкові світильники користуються у споживачів великою популярністю шафи купе львів. Дуже часто ці світильники встановлюються в комбінації з іншими приладами освітлення, адже вишукану і витончену атмосферу дуже складно підкреслити за допомогою бра або торшера, а от точкові світильники ідеально впораються з цим завданням, надавши приміщення завершений вигляд. До того ж їх можна використовувати скрізь – як в офісі, так і в квартирі, будь то спальня або кухня.
Саме у нас ви зможете підібрати оптимальну форму, колір і оформлення світильника, для того щоб створити в будь-якому приміщенні особливу, унікальну атмосферу.

 

Каталог світильників